2330 Dunaharaszti Baktay Ervin tér 1. II. em.

Iskolánk bemutatása

ÜDVÖZLÜNK

a Dunaharaszti Zeneiskolában!

 

A Dunaharaszti Zeneiskola egy dinamikus és inspiráló közösség, ahol a zene szeretetét és tudását osztjuk meg minden korosztállyal. Vonzó helyszín vagyunk mindazok számára, akik szeretnék zenei tehetségüket felfedezni, fejleszteni és kibontakoztatni.

A Zeneiskolában mind a klasszikus, mind a modern zenei stílusokban nyújtunk foglalkozásokat. Legyen szó zongoráról, hegedűről, gitárról vagy énekrőlTapasztalt oktatóink segítségével minden tanuló megtalálhatja a számára legmegfelelőbb utat a zene világában.

Törekszünk arra, hogy a tanulási folyamatot minél szórakoztatóbbá és motiválóbbá tegyük, hogy minden diákunk valóban élvezze a zenei fejlődést.

Csatlakozz hozzánk, és tapasztald meg a zene varázsát Zeneiskolánkban!

Jelentkezz online vagy töltsd le a jelentkezési lapot és juttasd el hozzánk az alábbi címre:

 

2330 Dunaharaszti Baktay Ervint Tér 1. II. Em. (Baktay Ervin Gimnázium)

INTÉZMÉNYVEZETŐK

Hertlein Ferenc

Igazgató

Tóth Mónika

Igazgató helyettes

Cser Péter

Igazgatóhelyettes

Mészárosné Váczi Gabriella

Iskolatitkár

Eredményeink

1. Az országos, nemzetközi és egyéb szakmai bemutatókon, rendezvényeken, versenyeken, fesztiválokon, kiállításokon való részvétel

2011. február 12.

VI. Országos Népzenei Verseny Pest megyei területi válogató

Tuboly Alexandra

2011. március

X. Országos Kodály Zoltán Szolfézsverseny

Hommer Anna Veronika

2011. május 6-8.

III. Székely Mihály Énekes Találkozó Lezsák Bernadett
2012. május 3.

XIV. Országos Népdaléneklési Verseny megyei döntő

Horváth Petra

Dura Veronika

2012. május 11-13.

IX. Europop Nemzetközi Gyermek, Ifjúsági és Felnőtt Énekes Fesztivál (Dömsöd)

Lezsák Bernadett

2012. június 1-3.

Országos Nyugdíjas Ki Mit Tud döntője

Csórics Mariann

2013. május 11-12.

X. Europop Nemzetközi Gyermek, Ifjúsági és Felnőtt Énekes Fesztivál (Dömsöd)

Lezsák Bernadett

2013. május 16.

„Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep (Tököl)

Tuboly Alexandra

Dura Veronika

Horváth Petra

2014. május 23.

„Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep (Tököl)

Horváth Petra

Tuboly Alexandra

Dura Veronika

Tari Petra

2015. május 21.

„Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep (Tököl)

Dura Veronika

Dobos Frida

Mehlhoffer Anna

Kovács Dorka

2015. december 14-15.

VII. Hatvani Országos Zeneiskola Barokk Fesztivál

Ficsor Réka

Surányi Fanni

Nemeshegyi-Surányi Loretta Amanda

Dékány Dorottya

Ficsor Réka

2016. március 10.

Országos Czidra László Furulyaverseny Területi Válogató

Ritz Júlia

2016. május 6.

„Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep (Tököl)

Virtics Bettina

Korbeli Enikő

2016. november

Básits Bránká volt növendékünk Junior Prima Díjat kapott

2017. március 30.

III. WWWSTAR International Piano Competition Szatmári Veronika Hanga

2017. május 21.

Kék Duna Euromusic – Nemzetközi énekverseny – Dömsöd

Kiss Karolina Gyöngyi

2018. március 23.

VI. Országos Harmonikaverseny – Területi válogató

Palyaga Máté

2018. május 13.

VI. Országos Harmonikaverseny – Döntő

Palyaga Máté

2019. január 27.

Zenetanárok Társaságának Országos Tagozata által rendezett Országos Téli Hangverseny

2. A megyei, területi szakmai bemutatókon, versenyeken elért eredmények

2011. március

Német Nemzetiségi Regionális Ének Verseny

Tuboly Alexandra

2011. május 10.

V. Körzeti Furulyaverseny (Szigetcsép)

Parai Bálint

2011. május 21.

Pest Megyei Klarinétverseny (Monor)

Babindák István

2011. december 9.

IV. Ceglédi Gigasztár Felfedezettje verseny

Tornyossy Szofia

2012. április 27.

Regionális Német Zenei Verseny (Taksony)

Korbeli Ferenc

Kreisz Gréta

Landsmann Petra

Pázmándi Marcell

2012. május 19.

Pest Megyei Klarinétverseny (Monor)

Máté Csaba

Kopasz Boldizsár

2012. november 27.

Lajtha László Népdaléneklési Verseny

Horváth Petra

Lezsák Bernadett

Mehlhoffer Anna

2013. április 24.

Zene és Művészeti Iskolák Magánének Szakos Tanulóinak 14. Balassagyarmati Találkozója

Lezsák Bernadett

2013. április 26.

Regionális Német Zenei Verseny (Taksony)

Géczi Tamás

Géczi Róbert

Landsmann Petra

Szűcs Johanna

2013. május 11.

III. Pest Megyei rézfúvós Verseny (Göd) Géczi Róbert

2014. április 25.

Regionális Német Zenei Verseny (Taksony)

Haraszti Quintett

Géczi Tamás

Géczi Róbert

Budinszky Emília

Budinszky Vilmos

Pázmándi Marcell

Szűcs Johanna

2014. május 14-16.

Megyei Kamarazenei Verseny „id. és ifj. Hara László emlékére”

Nádasi Tamás

Párniczky Gellért

Sárkány János

Skrach Abigél

Tatárka Adél

Kovács Dorka, Lehel Réka, Pálfi Kincső

Drobilich Vivien, Lencse Zsanett, Kopasz Ágota

Dura Veronika, Lencse Zsanett, Kopasz Ágota

2015. március 28.

Regionális Furulya- és Klarinétverseny (Érd)

Ritz Júlia – furulya

Juhász Johanna – furulya

2015. március 28.

XI. Kamarazenei Találkozó (Gyál)

 

Ütő együttes

2015. április 24.

IV. Pest Megyei Rézfúvós Verseny

Géczi Róbert

2015. április 24.

Regionális Német Zenei Verseny (Taksony)

Géczi Róbert és Géczi Tamás

2016. március 5.

IV. Szigetszentmiklósi Regionális Gitárverseny

Balogh Anna

2016. április 19.

VIII. Pest Megyei Kamarazene Fesztivál és Verseny

Parai Bálint és Bácsi Dániel

Máté Csaba és Skrach Abigél

2016. május 8.

Zenetanárok Társasága által szervezett Hommage Á. Kurtág hangverseny

Fittler Katalin

2017. március 25.

Zeneiskolák XIII. Kamarazenei Találkozója – Gyál

Galambos János Zenei Alapfokú Művészeti Iskola és a

Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola közös produkciója

Dunaharaszti:

Géczi Tamás

Géczi Róbert

Knapp Dorottya

Helméczy Ferenc

Soroksár:

 

Mándoki Mihály

Mándoki Kristóf

Muzellák Máté

Pál Ervin Szilárd

Kovács Zsombor

Gondos Ágoston Dávid

Mándoki András

Kondor Erzsébet – vendégművész

Farkas Judit – harmonika tanár

2017. március 26.

Zenetanárok Társaságának Harmonika Tagozata által szervezett Országos Tavaszi Hangverseny

Palyaga Máté

2017. március 31.

I. Kis Kezek Rejtett Mesterek Zongora Verseny – Halásztelek

Skrach Abigél Anna

Kovács Enikő

Pap-Szabó Bence

Surányi Gergő Máron

Szatmári Veronika Hanga

2017. április 12.

Fúvós szólisták és kamaraegyüttesek baráti találkozója – Dömsöd

Bácsi Dániel

2017. április 21.

Regionális Német Zenei Verseny (Taksony)

Géczi Róbert

Harmonika együttes:

Gondos Ágoston

Géczi Tamás

Géczi Róbert

Helméczy Ferenc

Knapp Dorottya

Kondor Erzsébet

Frank Ádám

2017. április 28.

V. Pest Megyei Rézfúvós Verseny (Göd)

Géczi Róbert

Hégely Ábel

2017. május 15-17.

II. Verseny Varsányban – Dunavarsány

Vonós zenekar

Ficsór Réka

Sárospataki Ibolya

Surányi Fanni

Pálfi Kincső

Szabó Blanka

Dunaharaszti Klarinét Kvartett

Bácsi Dániel

Juhász Annamária

Parai Bálint

Parai Dávid

2018. február 21.

III. Regionális Blockföte Verseny – Tápiószentmárton Harangi Márton – Bronz diploma

2018. február 26.

Ránki György Alapfokú Művészeti Iskola V. Népdaléneklési Verseny

Korbeli Enikő – Ezüst minősítés

2018. március 23.

Fúvós szólisták és kamaraegyüttesek baráti találkozója – Dömsöd

Szabó Blanka

Parai Bálint

Parai Dávid

Bácsi Dániel

Géczi Róbert

Kopasz Boldizsár – Emléklap

2018. április 6.

 

XIV. Gyáli Kamarazenei Találkozó és Verseny – Gyál

Dunaharaszti fúvós Kvartettt – Ezüst minősítés

2018. április 13.

II. „Kis Kezek Rejtett Mesterek” – Zongoraverseny – Halásztelek

Surányi Gergő Márton -Arany minősítés

Szathmáry Veronika Hanga – Ezüst minősítés

Skach Abigél – Bronz minősítés

2018. április 20.

Regionális Német Nemzetiségi Zenei Verseny

Géczi Róbert – Géczi Tamás – Arany minősítés

2018. május 11.

„Szárnyaló Pünkösdi Népdalünnep” – Tököl

Papp Luca – Ezüst minősítés

Korbeli Enikő – Bronz minősítés

Virtics Bettina – Bronz minősítés

2019. február 20.

IV. Regionális Blockflöte Verseny

Harangi Márton – Bronz minősítés

2019. április 12.

Fúvós szólisták és kamaraegyüttesek baráti találkozója – Dömsöd

Bácsi Dániel

Harangi Márton

2019. április 26.

Regionális Német Nemzetiségi Zenei Verseny

Harmonika zenekar – Ezüst minősítés

2019. május 17.

„Szárnyaló Pünkösdi Népdalünnep” – Tököl

 

Ignácz Patrícia – Arany minősítés

Lányi Viktória – Arany minősítés

Müller Maja – Arany minősítés

2020.01.26

a Zenetanárok Társaságának Harmónika Tagozata által kiírt

Országos Téli Hangverseny

Fonyódi Ákos Tamás Részvétel

2020.01.29

Tiszán innen, Dunán túl…

Kerületi népdaléneklési verseny – Kisegyüttes kategória

Nemes Nóra, Repei Míra Kiemelt arany

2020.01.31

A Magyar Kórusok Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége által kiírt Aranypacsirta Térségi szintű minősítés

Lányi Viktória Dicséretes

Ignácz Patrícia Megfelelt

Müller Maja Dicséretes

2020.02.29

Tiszán innen Dunán túl… Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny

Nagy Rimóci Dalosok-Repei Míra Kiemelt arany

2020.03.05

VII. Ráckevei Népdaléneklési Verseny

Müller Maja Arany minősítés

Lányi Viktória Ezüst minősítés

2023.02.13. IX. Országos Népzenei Verseny

– Müller Maja

– Lányi Viktória

 

2023.03.11. Érdi Regionális Hegedűverseny

– Krausz Edina

– Gecsey-Horváth Hajnalka

– Ittes Kamilla

2023.03.24-03.26. – XVI. országos ütőhangszeres kamaraverseny országos I. arany

– Bogdán Dániel

– Liptai András

– Pintér Benjamin

– Török Viola

2023.04.02. IV. Dunaharaszti Magyar Gála

X. Ráckevei népdaléneklő Verseny

– Lányi Viktória

2023.04.21. Kis Kezek Rejtett Mesterek zongora etűd verseny

– Lőrincz András – arany

– Horváth Lilla

– Horváth Dóra

– Czakó Ádám – bronz

– Zsigmond Gréta – bronz

2023. április 21. Regionális Német Nemzetiségi Ifjúsági Zenei Verseny – arany

– Bitó Zsófia

– Gál Dorottya

2023.04.20. Dömsöd Fafúvós szólisták és kamaraegyüttesek baráti találkozója

– Hague Dóra, Kemény Mira, Németh Natasa, Lencse Dalma

– Harangi Bence, Harangi Márton, Takács Vince

2023. 05. 16-18. Dunavarsányi kamarazenei verseny

– Ficsor Szonja, Gecsey-Horváth Hajnalka, Krausz Edina

– Harangi Bence, Harangi Márton, Takács Vince

– Gecsey-Horváth Dorottya, Hague Dóra, Kemény Mira, Lencse Dalma, Németh Natasa, Szabó Liliána Viktória

Május 18. Tököli „szárny nyitogató” Pünkösdi Népdalünnep

– Müller Maja

– Lányi Viktória