2330 Dunaharaszti Baktay Ervin tér 1. II. em.

Kis kezek-nagy mesterek zongoraverseny

A kitartó munka és a szorgalmas gyakorlás ismét meghozta gyümölcsét!
Lenyűgöző sikereket értek el kis zongoristáink Halásztelken a ‘Kis kezek-nagy mesterek’ elnevezésű zongoraversenyen.
Vajna Tóth Annamária növendéke, Guti Natália, arany minősítést szerzett, Czender Ágnes növendéke, Bors Ilona, ezüst minősítést kapott, Tóth Mónika növendékei, Horváth Dóra ezüst, míg Horváth Áron bronz minősítést érdemelt ki, és nem utolsó sorban Horváth Cintia tanárnő növendéke, Zsigmond Grétának, szintén ezüst minősítést sikerült megszereznie!

Szívből gratulálunk minden növendéknek és a felkészítő tanároknak!

Megosztás:

További hírek

Piknik Koncert a Laffert Kúriában

Tavalyi évben megrendezésre került első Piknik koncertünk, melyet a Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola rendezett. A tavalyi nagy sikerre való tekintettel idén ismét megrendezésre kerül a Dunaharaszti Laffert Kúriában. Töltse velünk

Harmonikás Brass Band fellépés Soroksáron

Harmonikás zenekarunk nagy örömmel csatlakozott a Soroksáron megrendezett harmonika eseményhez, ahol lenyűgöző hangulatban játszhattunk! Reméljük, hogy zenénkkel emlékezetessé tettük az eseményt, és nagyon hálásak vagyunk, hogy részesei lehettünk ennek a

Hangszerválasztó és felvételi

2024. JÚNIUS 07. | 14.00-17.00 | DUNAHARASZTI ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA Helyszín: Baktay Ervin Gimnázium 2330 Dunaharaszti Baktayi Ervin tér 1. II. emelet *Csak tanköteles gyermekeket tudunk fogadni!

Álláspályázat

SZIGETSZENTMIKLÓSI TANKERÜLETI KÖZPONT ÁLLÁSPÁLYÁZATOT HIRDET Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében Igazgató Munkakör/feladatkör betöltésére. A pályázat benyújtásának határideje: 2024.04.15. 23:59 A pályázat elbírálásának módja: A pályázatról

Hangszerbemutató gyerekeknek

Zeneiskolánk növendékei rendkívül élvezetes és inspiráló minikoncertet adtak a Hunyadi iskola diákjainak. Bízunk benne, hogy kis közönségünk is örömmel fogadta az előadást és reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk zeneiskolánk keretein

Kapcsolat

Kövess minket!

Kapcsolat

Kövess minket!