2330 Dunaharaszti Baktay Ervin tér 1. II. em.

Évzáró Ünnepség

Megosztás:

További hírek

Piknik Koncert a Laffert Kúriában

Tavalyi évben megrendezésre került első Piknik koncertünk, melyet a Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola rendezett. A tavalyi nagy sikerre való tekintettel idén ismét megrendezésre kerül a Dunaharaszti Laffert Kúriában. Töltse velünk

Kis kezek-nagy mesterek zongoraverseny

A kitartó munka és a szorgalmas gyakorlás ismét meghozta gyümölcsét!Lenyűgöző sikereket értek el kis zongoristáink Halásztelken a ‘Kis kezek-nagy mesterek’ elnevezésű zongoraversenyen.Vajna Tóth Annamária növendéke, Guti Natália, arany minősítést szerzett,

Harmonikás Brass Band fellépés Soroksáron

Harmonikás zenekarunk nagy örömmel csatlakozott a Soroksáron megrendezett harmonika eseményhez, ahol lenyűgöző hangulatban játszhattunk! Reméljük, hogy zenénkkel emlékezetessé tettük az eseményt, és nagyon hálásak vagyunk, hogy részesei lehettünk ennek a

Hangszerválasztó és felvételi

2024. JÚNIUS 07. | 14.00-17.00 | DUNAHARASZTI ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA Helyszín: Baktay Ervin Gimnázium 2330 Dunaharaszti Baktayi Ervin tér 1. II. emelet *Csak tanköteles gyermekeket tudunk fogadni!

Álláspályázat

SZIGETSZENTMIKLÓSI TANKERÜLETI KÖZPONT ÁLLÁSPÁLYÁZATOT HIRDET Dunaharaszti Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében Igazgató Munkakör/feladatkör betöltésére. A pályázat benyújtásának határideje: 2024.04.15. 23:59 A pályázat elbírálásának módja: A pályázatról

Hangszerbemutató gyerekeknek

Zeneiskolánk növendékei rendkívül élvezetes és inspiráló minikoncertet adtak a Hunyadi iskola diákjainak. Bízunk benne, hogy kis közönségünk is örömmel fogadta az előadást és reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk zeneiskolánk keretein

Kapcsolat

Kövess minket!

Kapcsolat

Kövess minket!